امروز يك شنبه  ۲۲ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۲/۱۴- ۱۱:۵۶ - مشاهده: ۱۸۵
تعداد بازدید:185 شنبه 14 اردیبهشت 1398 - 11:56
تسلیم پیام وزیرخارجه کشورمان به وزیرخارجه لبنان

تسلیم پیام وزیرخارجه کشورمان به وزیرخارجه لبنان

.

تسلیم پیام وزیرخارجه کشورمان به وزیرخارجه لبنان

سفیر ج.ا.ایران در بیروت در دیدار باجبران باسیل وزیر خارجه لبنان پیام کتبی وزیر خارجه کشورمان در مورد اقدامات اخیر امریکا علیه ج.ا.ایران را تقدیم ایشان نمود.

آقای فیروزنیا در این دیدار گفت آمریکاییها با سیاستها و اقدامات نابخردانه و زورگویانه خود که نقض تمامی مقررات و قوانین بین المللی است منطقه را بسمت ناامنی و تشنج بیشتر سوق می دهند.وی افزود مسئولیت عواقب این اقدامات بعهده خود آمریکائیهاست و این اقدامات نه تنها علیه ج.ا.ایران بلکه علیه تمامی‌کشورهای منطقه و در جهت حمایت از رژیم صهیونیستی است و کشورهای منطقه با هماهنگی و همکاری بیشتر می‌توانند در مقابل این سیاستها و زورگوییها ایستادگی نمایند.سفیر ج.ا.ایران گفت یقینا آمریکاییها به اهداف مورد نظر خود نخواهند رسید وج.ا.ایران همچنان به سیاستها و مواضع اصولی خود در حمایت از مقاومت و مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

وزیر خارجه لبنان نیز ضمن تقدیر از حمایتهای ج.ا.ایران از این کشور در مقابل رژیم صهیونیستی  و تاکید بر روابط برادرانه دو کشورابراز امیدواری کرد تحریمهای ظالمانه علیه ج.ا. ایران برطرف گردد.وی همچنین طی پیام کتبی برای وزیر خارجه کشورمان خواستار عفو ویژه برای نزار زکا تبعه این کشور و آزادی وی بمناسبت ماه مبارک رمضان گردید.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما